Požární uzávěry


Požární uzávěryPožárním uzávěrem nelze označovat pouze samotné dveře s určitou požární odolností. Vždy se jedná o celek, t.j. řádně ukotvenou zárubeň, případně prosklenou stěnu a dveře do ní osazené – tedy požární uzávěr. Každá jednotlivá komponenta požárního uzávěru, musí splňovat přísné požadavky. Celý požární uzávěr pak musí projít zkouškami, aby získal požadovanou atestaci na udávanou požární odolnost. V dnešní době již není možné osadit požárně odolné dveře do běžné kovové zárubně. I ta musí splňovat podmínky dané zákonem a být řádně označena.


Velkou výhodou pro Vás je, že protipožární úprava nenarušuje jejich design, můžete vybírat téměř z celé nabídky modelů dveří a to včetně prosklených, bezpolodrážkových a v kombinaci s dalšími specálními úpravami. Pokud máte zájem o celé prosklené stěny, lze i tyto dodat s požární odolností, avšak pouze v provedení rámové konstrukce.

Je také možné veškeré produkty vyrobit v tzv. objektové úpravě, kdy je produkt upraven s ohledem na časté používání ve veřejných objektech, se střední až vysokou zátěží.

Reference


Úvod  |  Služby  |  Reference  |  Galerie  |  Kontakt